[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Test category » Metin2 hackok » [SAJTÓKÖZLEMÉNY] Metin2 P szerver Levelbot által Reextion (Levelbot Német)
[SAJTÓKÖZLEMÉNY] Metin2 P szerver Levelbot által Reextion
BajnokManDátum: Vasárnap, 2011-01-09, 7.51.53 | Üzenet # 1
Admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 318
Hírnév: 6
Helyzet: Offline
Hé ho,

Én sovány keresztül véleményét itt még mindig nincs joga a Levelbot Pserver, ezért gondoltam dochmal a szkripteket.

Saját kiadás nem superduper nagy, de ez után működik az összes

Pontosan mit jelent a robot
A bot használ akár 800 bátorság nyakát, használja a piros italokat és a ló

Utasítás:
Töltsd fel a. RAR letölt, kicsomagol azt Winrar Mutató eszköz, és elindul. Exe fájl. Aztán csomagolva 1-4 200 bátorságról köpeny. Most csak azt a piros meg Potts a F1, és ésszerű szinten persze. Szállj fel egy lovat script kezdeni, és kattintson az ablak, és Tadaaa fut a bot.
Ön bár így kell kinéznie:
Spoiler:

Hamarosan:
Én is kiterjeszti a bot egy kicsit, adjuk hozzá a lehetőségét, hogy a bot fog használni eigenbuffs (Hogyan aura Mutatóeszköz sk), + Deffpotts, stb állítható.
Először is, én már az első bot, hogy "vissza-képes";>

Remélem, meg lehet kezdeni azzal, amit a script vagy bot. Semmi komoly, de még mindig! :-D

Képernyő vt +:

VirusTotal - Ingyenes online vírus, malware és URL-szkenner

/ Én nem zavarja, hogy titkosítani tett az O 2 sor Ha a szkript is szüksége lehet rá, mint olvasni xD

Kérdésekre a válasz, javaslatokat szívesen a következő változatban.

Jó szórakozást script mitm ...

EDIT: Én egy hajó valószínűleg valamikor a jövőben tovább, de tényleg csak nem divatos rajta. Használd azt, ha akarsz, de aki őszintén szólva szar, és felesleges, o nem nem adom meg a forrást.

Letöltése:
http://data.hu/get/3381785/TK_Levelbot_by_Reextionv.1.0.rar

Saját feltöltés de talált elitepvpers ről érkező By Bajnok-a forditásért bocsi ennyire ment


By Bajnok TheRapiKing

Jó töltögetés nézegetést kivánók By Bajnok

 
Fórum » Test category » Metin2 hackok » [SAJTÓKÖZLEMÉNY] Metin2 P szerver Levelbot által Reextion (Levelbot Német)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: